56 17 70 25 nordhordland@imf.no

Barne- og ungdomslag i Nordhordland Indremisjon

Våre lag

Under finn du ei oversikt over barne- og ungdomslaga som er aktive i Nordhordland Indremisjon. Ta kontakt med dei lokale laga direkte, eller kontakt oss i krinsen, viss du vil vite meir om arbeidet eller har lyst til å delta på eit lag.

Oversikt over lag

Lag Stad Alder Møtepunkt
ALVER      
HOLSNØY/FREKHAUG
Familieklubben Frekhaug Frekhaug bedehus hele familien Torsdag, kl. 16.00 (ein gong i mnd.)
Frekhaug søndagsskule Frekhaug bedehus barn i alle aldrer Søndag kl. 11 (oddetallsveker)
Levande Lys Frekhaug bedehus 4 år + Onsdag kl. 17.30-18.30
Sagstad Yngreslag Frekhaug bedehus 5.-7. klasse Fredag kl. 18.30-21.00 (oddetallsveker)
Rossland yngres Rossland bedehus 4.-7. klasse kl. 18.00-19.30
RADØY
Manger Ving Manger bedehus 1.-7. klasse Fredag, kl. 17-18.00 (annakvar veke)
FEDJE
Fedje betweenklubb Fedje bedehus 4.-8. klasse Tirsdag, 18.00-19.30
AUSTRHEIM
Austrheim Ving Årås bedehus 3.-4. klasse Torsdag, kl. 17.00-18.00 (partallsveker)
Kjellaren Austrheim Årås bedehus 5.-7. klasse Torsdag, kl. 18.00 (partallsveker)
Kjellaren XL Årås bedehus 8. klasse + Onsdag, 18.30-20.30
MASFJORDEN
Andvik Yngres Andvik 4. kl + Onsdag, kl. 18.30-20.00 (oddetallsveker)
LINDÅS OG OMEGN
Hundvin Tweens Hundvin bedehus 4.-7. klasse 1. fredag i mnd. Kl. 17.00-18.45 (1. søndag i mnd)
Lørdagstimen Hundvin Hundvin bedehus 0-20 år Laurdag 11.00-12.00 (1 g i mnd)
Nattkafé Hundvin bedehus 7. klasse + Fredag, kl. 19.30-22.30
Litlås barnelag Litlås bedehus 3.-7. klasse? Torsdag 17.30-19.00
EIKANGERVÅG, VOLLOM OG MYKSVOLL
Fredagsklubben Eikanger/Eknes Eknes bedehus 5.-7. klasse Fredag, kl. 19.00-21.00 (partallsveker)
Ungdomsklubben Fri Ostereidet Kjellaren i Ostereidet kyrkje 8.-10. klasse Fredag, kl. 20.00-23.00
Vollom Fredagsklubb Vollom bedehus 1.-4. klasse Kl. 18.00-19.30
Myksvoll tentreff Myksvoll bedehus 8. klasse + Fredag kl. 20.00 (oddetallsveker)
Myksvoll Yngres Myksvoll bedehus onsdag, kl. 18.30-20.00
Onsdagsklubben Kløvheim Kløvheim bedehus 4. klasse + Onsdag, kl. 18.00-19.30 (oddetallsveker)
LEKNES
Torsdagsklubben Leknes Midtgård bedehus 4.-6. klasse Torsdag, kl. 18.00-20.00
Tusenfryd barnekor Midtgård bedehus 4 år – 5. klasse torsdag, kl. 17.30-18.30 (annakvar veke)
Leknes ungdomsklubb (LUK) Midgård bedehus søndag, kl. 19.00
ÅSANE OG OMEGN
Fredagsklubben Hordvik Hordvik bedehus 5.-7. klasse Fredag, kl. 18.00-20.00 (partallsveker)
Haukås unge røster kor og klubb Haukås bedehus 2. klasse + onsdag, kl. 18.00-19.30
Fredagskaféen  Kyrkjekrinsen bedehus 8.-10. klasse? fredag, 19.00-21.00
Kyrkjekrinsen Ving Kyrkjekrinsen bedehus 1.-4. klasse Onsdag, kl. 17.30-19.00
Åpen Dør Tertnes Tertnes bedehus 4.-7. klasse onsdag, 12.00-15.00
OSTERØY
Hjellvik småbarnstreff Hjellvik bedehus 0-6 år Tirsdag, kl. 10.30-13.00
Unge Kristne Hauge bedehus Lørdag, 20.00
ARNA OG OMEGN
Mandagsklubben Indre Arne bedehus 1.-7. klasse Mandag, kl. 17.30-18.45
Tunes fredagsklubb Tunes bedehus Fredag, 
Ytre Arna Ving Ytre Arna bedehus 1.-4. klasse Torsdag, kl. 18.00-19.15 (oddetallsveker)
T&T Ytre Arna Ytre Arna bedehus 5.-7. klasse Tordag, kl. 18.00-20.00 (partallsveker)
HAUKELAND
Betania barnekor Betania Lone 4 år ++ Mandag, kl. 17.30-18.30 (partallsveker)
Betania yngstes/yngres Betania Lone 1.-4. klasse Tirsdag, kl. 17.30-19.30 (partallsveker)
MiniCafeen Betania Lone Betania Lone 5.-7. klasse fredag, kl. 18.30-20.30
Fredagscafé Betania Betania Lone 8.-10. klasse fredag, kl. 18.30 – litt lenger enn minicafeen
VAKSDAL
Dale Ving Dale bedehus 5.-7. klasse ??
ØYGARDEN
Refuel Øygarden Rong senter 8.-10. klasse Fredag, kl. 19.30

Innmelding
og økonomisk støtte:

Innmelding

Ta kontakt med Nordhordland Indremisjon viss du ynskjer at eit barne- og ungdomslag skal vere tilknytta oss.

Økonomisk støtte

Skal de motta økonomisk støtte, må de melde laget inn i ImF-UNG. Dette kan du gjere her

Bli ein fast givar til Nordhordland Indremisjon

Les meirGi ei gåve